Gigabit Ethernet комутатори 10/100/1000 M 8 RJ-45 1 port Sfp оптични медия конвертор FTTH

Отзиви (0)   |   Напишете отзив

Нов

В наличност


лв. 29.28

36.60лв.

Gigabit Ethernet switch серия 1G8E fiber Gigabit 1G8E-това е влакна Ethernet switch, който е специално проектиран за наблюдение на мрежата.Той разполага с осем порта Ethernet 10/100/1000 Mbps и 1 port sfp 1,25 Gbit / в. Той приема чипове на REALTEK за осигуряване на ниска консумация и висока стабилност.Той разширява обхвата на преносна мрежа от 100 м до 120 км меден кабелям.Той може да разшири обхвата на предаване; има и много други предимства, като например защита на изолация, добра сигурност на данните, стабилност на работа и лесна поддръжка.Основни Характеристики: 1.подкрепи преминаването между 10/100/1000Base-TX и 1000Base-SX/LX 2.1*1.25 Gbps полнодуплексными порта sfp и пристанища, локални мрежи 8*1000M с функция автоматическ-договаряне 3.Подкрепете тарифа на скоростта на 1000M, MDI/MDIX и половина/полнодуплекс с функция автоматическ-договаряне 4.всеки порт има пълна индикаторную лампа Led 5.дарете един влакна единствен режим,един влакна двоен режим на работа ,мультимодное двойно влакно и слот SFP 6.подкрепете с IEEE802.1d Spanning Tree 7.подкрепете функцията QoS висока ефективност на всеки порт 8.дарете на входния сигнал, напрежение ток 5-16v 9.подкрепете регулиране на потока IEEE 802.3 X и управление на обратно налягане 10.Не изискват никаква конфигурация и веднага приведитесь в действие след като се въведе в действие нагоре 11.Чип ниска консумация на мощност с теплоотводом построен вътре, за да се гарантира дългосрочна ефективна дейност

Технически характеристики:

Стандарти

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802. 3U 100Base-TX/FX

IEEE802. 3Z 1000Base-SX/LX

IEEE802. 3x регулиране на потока

IEEE802. 1P QoS

IEEE802. 1d свързващо дърво

Порт Ethernet

Конектор: RJ-45

Скорост на пренос на данни:10/100/1000 m

Разстояние: 100 м

Тип UTP: UTP-5E или по-високо ниво на

Fiber Порт

Конектор: LC SFP слота

Скорост На Пренос На Данни: 1.25 Gbps

Оптически дължина на вълната: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Разстояние: 550m~120km

Изпълнение

Вид лечение: магазин и напред

Размера на таблицата MAC:4K / 6K / 8K

Буфер пространство:500 Kb/1 Mbps/2 Mbps

Гигантски пакет: 1518 байта

Задната част на честотна лента:3,8 g/5,6 g/7,2 грама

Временно забавяне: ≈150 МКС

Силата на

Тип на захранването: външен източник на захранване

Входно напрежение: AC100V~240V 50/60 Hz

Конектор: жак dc

Работно напрежение: 5 v

Консумирана Мощност: 2.2 W~3.5 W

Разстояние На Предаване

Усукана двойка: 100 m (CAT5e кабели, CAT6)

Мути режим: 2 км

Однорежимный режим:3/20/40/60/80/100 км

Наработка на отказ

100 000 часа

Гаранция

1 година

Екология

Температура На Съхранение: -40~70℃

Работна Температура: -10~55℃

Относителна влажност: 5-90% ( без кондензация)

Механичен Дизайн

Размер: 215 х 107 х 26 mm

Тегло: 0,15 kg

Дънната платка печатна платка

OEM&ODM

Поддържа

Етикети: 10g sfp, слушалката е на yealink, Влакна, Преминете 10G sfp, преминете fibra industrial, fiber суич, Комутатор ethernet 10 Gb, рутер d link, инструмент ftth, fiber път

Номер На Модела JYD-0108-1
Пристанище Fbier 1 оптичен порт SFP
Тип На Фибри Единичен Режим
Документ CE
Тип На Ключа Gigabit Проби
Порт Ethernet 8 порта 10/100/1000M RJ-45
търговска марка тапирапеко
Произход CN(произход)
Дължина На Продукта 1m
Съвместим Huawei
Тип Конектор LC/UPC
Име на продукта fiber суич

Напишете отзив

Gigabit Ethernet комутатори 10/100/1000 M 8 RJ-45 1 port Sfp оптични медия конвертор FTTH

Gigabit Ethernet комутатори 10/100/1000 M 8 RJ-45 1 port Sfp оптични медия конвертор FTTH

Свързани продукти:

БЕЛЕЖКА: 1. купувачът е отговорен за митническата такса и местни данъци и такси за внос и т.н. Цените тук не включва такси за дестинация от страна на купувача. 2.Важно!!!Уважаеми бразилски клиент, моля оставете номера си CPF
23.36лв.
Южна Корея INNO V7 fiber оптичен Секира V7 FTTX FTTH fiber оптичен Секира с 48000 оптични оптични Кливеров Атрибути На Продукта 1. Висока точност на разделянето за газа волоконного кабел, както и 250 микрона, на 900 микрона, 2. 3.0 мм и плосък
152.02лв.
Fiber patch-кабели кабел SC/APC, SC/PC,диаметър 3,0 mm, Однорежимный 9/125, Симплекс,10 метра Забележка: дължината и жак са коригирани, моля, не се колебайте да се свържете с мен, за един цитат. Технически Характеристики: Информация за
15.20лв.
······Спецификация····· Tri-Hole, Fiber Optic Стриптизьорка F11301T FIS Милър Тел стриптизьорка 125um 250um оптични режещи инструменти три уникални плоскогубца за източване на волоконного покритие-за източване на 125μm 250μm волоконное покритие-горния
15.07лв.
Email:[email protected] Skype:e_link 60 Wechat / whatapp / tel:13065838003 1pc 100mtr OM3 Armored PatchCord 2 fiber SC SC, LC-LC LC-SC, LC-ФК armored FTTH jumper 2 core optical fibre MM кабел дуплекс ELINK ​ PIC Show: Характеристика: Компактна конструкция Ниска затихване, загуба на Високи
108.82лв.
Оптичен студен съединител L925B Съединител влакна Л925 студен и доведе до бърз ход connector за фибростъкло, използвана в оптичното влакно съединяване на влакна или председателите на тел съединяване на влакна е подходящо за цел да направи
18.40лв.
One-Click Fiber Optic Connector Cleaner Pen for SC ST and ФК Fiber Connectors Cleaner Free Shipping Приложения: Почиства конектори на перемычках и адаптер е на разположение за конектор 2.5 мм (ST,SC, FC) задължително наличието на поле техници Характеристики: Дръжка
16.80лв.
Безплатна доставка на 50 м и 100 м SC UPC до SC UPC един режим Симплексный G657A открит оптични влакна FTTH спад кабел пач-кабел Характеристика подходящ за телекомуникационни мрежи вид: FC, SC, ST, MU, LC ,MTRJ,MPO,SMA,E2000,DIN висока устойчивост и надеждност,
62.41лв.
100% първоначално нов HG8310M GPON 1GE onu ONT с единичен порт Lan, се прилага към режими FTTH, английската версия Termina Gpon Аз ви уверявам, че качеството на нашите продукти за да се гарантира, че ние ви даваме най-доброто обслужване гарантира най-бърза
30.40лв.